Juhatus

 

     Marge Mahla – president. margemahla@nooruse.ee. + 372 5151387

     Tartu Tervishoiu Kõrgkool, õppejõud-lektor               

      SA Tartu Ülikooli Kliinikumi naistekliinik, ämmaemand

                       

     

        Irena Bartels –  asepresident. irena.bartels@itk.ee

        Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliinik, ämmaemand
        
 

 

        

       Pille Teesalu – juhatuse liige. pille.teesalu@kliinikum.ee

        SA Tartu Ülikooli Kliinikumi  naistekliinik, ülemämmaemand  

       

                                            

      

      Margit Luiga – juhatuse liige. Margit.Luiga@kliinikum.ee

       SA Tartu Ülikooli Kliinikumi naistekliinik, ämmaemand, raseduskriisi nõustaja
       Tartu Tervishoiu Kõrgkool, assistent
       SA Väärtustades Elu, raseduskriisi nõustaja
       

       

       Pirjo Voogla – juhatuse liige.  pirjovoogla@mail.ee

       AS Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliinik, Pelgulinna Sünnitusmaja, ämmaemand
    

 

       

      Jelena Laanemets – juhatuse liige. jelena.laanemets@ph.ee

      SA Pärnu Haigla, Naiste- ja lastekliinik, ülemämmaemand

       

 

     

    Triin Rootalu – juhatuse liige. triin.rootalu@itk.ee

     Ida-Tallinna Keskhaigla naitsekliinik, ämmaemand

    

 

 

EÄÜ juhatuse e-posti aadress: juhatus@perekool.ee